O nás

Domov důchodců je otevřen od roku 2003, nachází se v okrajové části města. Nabízíme možnost ubytovaní ve dvou moderních bezbariérových budovách s jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji s vlastním sanitárním zařízením, s balkony a vlastním nábytkem. 

 

Párům nabízíme ubytování v apartmánech s vlastní kuchyňskou linkou. Domov je obklopen parkem s altánem a bohatou zelení s možností příjemného posezení.

 

 

Napsali jste nám

 

Vážená paní ředitelko,

ráda bych poděkovala Vám a celému vedení  za starost a péči o našeho tatínka, pana Karla Snětinu, po dobu pobytu v roudnickém Domově seniorů. Dík patří hlavně zdravotnímu personálu a pečovatelkám za poslední půl rok, kdy tatínek opravdu potřeboval jejich pomoc, laskavý přístup a profesionální péči. Velmi si vážím práce vás všech a oceňuji vstřícný přístup k potřebám seniorů, snahu umožnit jim plnohodnotný život i ve vyšším věku. Tuto část zase velmi kvalitně zabezpečuje sociální a ekonomický úsek. Ještě jednou za vše děkuji a přeji všem zaměstnancům nejen hodně fyzické, ale i duševní síly pro další práci. Jezdila jsem k vám za rodiči, nyní za maminkou, opravdu jako k nim domů. Zdravím a přeji slunečný podzim, klientům sluníčkový podzim života.

                                                                                                                              Irena Šimralová – Snětinová, Jičín

Vážená paní ředitelko, milá slečno Holečková, milé sestřičky,

jménem paní Evy Veselkové, která bohužel o Velikonocích zemřela, si Vám dovolujeme vyjádřit upřímné poděkování za všechnu Vaši péči a srdečnou atmosféru, kterou maminka v Domově měla.

Díky Vám se naše maminka, paní Veselková, u Vás cítila jako doma a byla u Vás šťastná! Jediné čeho litujeme je, že si to ještě déle neužila.

Jsme Vám za to velice vděčni a Váš Domov důchodců budeme všude jen chválit!

Miroslav a Irena Veselkovi